Składy Reprezentacji Mistrzostw IT 2017

Wszelkie zmiany w składzie drużyn proszę zgłosić do 4 maja  2017 na adres: kontakt@mistrzostwait.pl

UMCS

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1. Mateusz Trynkiewicz
2. Jacek Krzaczkowski
3. Damian Chrząszcz
4. Łukasz Sachryń
5. Jarosław Tusiński
6. Misha Maksymchuk
7. Szymon Romaniuk
8. Mateusz Kozłowski
9. Marcin Borowiecki
10. Bogdan Księżopolski
11. Sebastian Tatara
12. Damian Rusinek

Asseco Business Solutions

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1. Grzegorz Chyła
4. Marcin Golianek
7. Wiktor Paluch
8. Jacek Wyganowski
9. Rusłan Kinaszewski
10. Karol Szysiak
11. Konrad Mokiejewski
16. Konrad Mizak

KNI Kul.net

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1.  Piotr Przebierowski
2. Karol Mazur
3. Krzysztof Dębowski
4. Karol Dziuba
5. Jakub Sołdek
6. Michał Skowron
7. Robert Paradowski
8. Sebastian Tęcza
9. Sebastian Tocki
10. Vladyslav Dzenziur
11. Patryk  Rogala

SoftSystem

Numer zawodnika Imię Nazwisko
6. Michał Drzewiński
7. Przemysław Kuć
8. Kamil Miklaszewski
10. Przemysław Dziurkowski
11. Marcin Bijas
12. Dawid Hurich
26. Rafał Kacprzak
30. Tomasz Munch
32. Paweł Kiełkiewicz
99. Karol Burzak

CGM Polska

Numer zawodnika Imię Nazwisko
10 Michał Zlot
5 Michał Przebierowski
66 Paweł Siodłowski
2 Paweł Dołomisiewicz
11 Paweł Mazur
13 Konstanty Stola
7 Bartosz Żyszkiewicz
9 Paweł Dobosz
8 Marcin Denysiuk
1 Sławomir Bartoszcze
99 Paweł Kwaśnik
12 Viacheslav Nishtuk

 


InteliDesk

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1. Emil Augustynowicz
3. Daniel Momot
4. Mateusz Oleszko
5. Michał Kordyga
6. Karol Pupeć
7. Łukasz Staszewski
8. Bartłomiej Błuś
9. Mateusz Terlikowski
10. Łukasz Targoński

Gmina Lublin

Numer zawodnika Imię Nazwisko
7 Łukasz Goś
2 Radosław Herman
3 Marcin Kęćko
6 Jakub Brzuszkiewicz
14 Robert Żyśko
9 Jacek Kucharczyk
10 Tomasz Fulara
11 Jacek Czarecki
12 Hubert Mysiak
15 Leszek Bartnicki
21 Kamil Czapczyński
40 Tomasz Gawęda

 


Edge1Squad

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1. Rafał Pytka
2. Artur Lewandowski
7. Mariusz Łobejko
8. Krzysztof Koma
17. Kamil Łobejko
10. Łukasz Filipiuk
14. Karol Kamieniarz
22. Jarosław Karpiński
23. Dominik Osuch
69. Maciej Oleś
91. Emil Cadima
96. Łukasz Traczyk

Infinite

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1 Mateusz Łubiarz
2 Mateusz Górny
3 Marek Radomski
5 Daniel Krawczyk
6 Mariusz Gerhant
7 Konrad Foks
8 Krzysztof Rycek
9 Andrzej Osiński
10 Dmytro Babi
11 Przemysław Kreiser

GK Transition Technologies

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1. Mirosław Szuba
5. Piotr Przesmycki
6. Tomasz Machulski
7. Konrad Fus
8. Jacek Hys
9. Paweł Winnicki
10. Łukasz Wójcik
11. Tomasz Saganowski
13. Patryk Szczęch
14. Michał Dzięgiel
21. Bartłomiej Sieńko
23. Paweł Wojczuk

BRITENET

Numer zawodnika Imię Nazwisko
2. Michał Stachyra
3. Arkadiusz Celej
4. Rafał Fedzioryna
5. Michał Zieńkowski
6. Przemysław Giszczak
7. Daniel Wójcikowski
8. Norbert Wieruszewski
9. Paweł Sprysak
10. Piotr Wegner
13. Adam Kaźmierski
85. Grzegorz Durko
93. Paweł Hajduk

Mobica

Numer zawodnika Imię Nazwisko
3. Artur Późniak
4. Marcin Szczygieł
6. Marcin Rejewski
7. Marek Goławski
9. Łukasz Bryczek
10. Damian Dziaduszyński
11. Przemysław Hejno
13. Mariusz Jastrząb
21. Jakub Starek
33. Paweł Nowaczek
66. Bartosz Cebryk
90. Mieszko Fałkowski

Comarch Lublin

Numer zawodnika Imię Nazwisko
99 Kamil Chodoła
6 Michał Dobrowolski
9 Krzysztof Dolecki
3 Bartosz Jasiński
13 Piotr Maciejuk
66 Wojciech Oskroba
8 Łukasz Pawlak
69 Tomasz Sęk
21 Tomasz Sim
27 Rafał Szewczyk
10 Łukasz Wolski
11 Przemysław Zajde

DataArt Poland

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1. Andrey Polyakov
2. Taras  Tomishch
3. Ilya Tikhov
4. Victor Yaroshenko
5. Andrey Baltyansky
6. Bartosz Woźniak
7. Ihor Chulinda
8. Kirill Fainshmidt
9. Grzegorz Szymański

Billennium

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1. Krzysztof Skrzypek
2. Aleksander Wnuk
5. Michał Bartoś
6. Paweł Rękawek
7. Artur Rozwadowski
8. Michał Smęt
9. Przemysław Lachowicz
10. Adam Woliński
13. Kamil Zając
16. Erwin Pasieczny
20. Tomasz Mazurek
24. Adrian Jędrzejewski

Pollub.NET

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1. Piotr Siemieniuk
2. Kamil Siebyła
3. Tobiasz Kaciuczyk
4. Michał Urban
5. Kamil Solecki
6. Kamil Skowronek
7. Michał Kocki
8. Dawid Sternik
9. Grzegorz Maksim
10. Kamil Biernacki

Sollers Consulting

Numer zawodnika Imię Nazwisko
3. Łukasz Pękała
4. Piotr Pawlak
5. Marcin Tambor
7. Victor Holgado-Diaz
8. Sylwester Denko
9. Damian  Lewkowicz
10. Szymon Przebierowski
11. Tytus Sawa
15. Łukasz Łyciuk
21. Jakub Wilk
27.  Dawid Krzych
88. Mateusz Jaje-Mierzyński

Sii Power People

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1. Kamil Brzyski
10. Bartłomiej Sory
15. Artur Piętas
21. Tomasz Foryś
25. Wojciech Lachowski
3. Wojciech Kołtunowski
40. Dawid Paluszek
Wojciech Boniaszczuk
28. Łukasz Wójcik
26. Mirosław Cis
11. Daniel Troć
3. Jarosław Lakutowicz

eLeader-Finanteq

Numer zawodnika Imię Nazwisko
0. Robert Zapała
23. Bartosz Lemieszek
81. Ireneusz Łuczyński
8. Kamil Szysiak
9. Łukasz Suski
10. Łukasz Zaśko
12. Bartłomiej Guz
13. Kamil Pytka
14. Jacek Głazik
55. Leszek Piątek
20. Mateusz Dunajko
15. Adrian Czerski

LPNT

Numer zawodnika Imię Nazwisko
1. Tomasz Małecki
2. Łukasz Wasilik
3. Marcin Bielasz
4. Marcin Stachyra
5. Dawid Kowalczyk
6. Piotr Psujek
7. Marek Golan
8. Rafał Stachyra
9. Daniel Kusy
10. Michał Korba
11. Tomasz Gawłowski
12. Adam Terepora